Wspomóż parafię
Z apelem o pomoc parafiom w tym trudnym czasie na antenie Radia Plus Radom w programie "Kwadrans dla Pasterza" 
zwrócił się Biskup Henryk Tomasik: Bardzo dziękuję wszystkim wiernym świeckim za zrozumienie sytuacji naszych parafii. 
Dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na utrzymanie naszej świątyni. Prosimy o dokonywanie przelewów na numer konta bankowego parafii:
Bank PEKAO SA 09 1240 5703 1111 0010 9299 6095

Intencje Mszalne: 27.10-02.11

Kategoria: Intencje Opublikowano: sobota, 26 październik 2019 Drukuj E-mail

Niedziela  27 października  2019r.

godz. 7.00    + Alicję Kryza  (od ucz.pogrz.)

godz. 9.00    + Tadeusza Kowalczyńskiego i ++ Kowalczyńskich i Kowalczyków..

godz. 9.00    + Krystynę Bogusiewicz – w 5 rocz.śm.

godz. 10.30   + Jadwigę, Adama, Tadeusza Sztal.

godz. 10.30   + Dzięk.- błag. w 25 rocz. ur. Mateusza.

godz. 12.00   - Dzięk.-błag. w 50 rocz. śl. Wiesławy i Zdzisława Zmysłowskich

godz. 12.00   + Klaudię Popkow  i ++ z rodziny.

godz. 18.00   + Anielę Chodzyńską.                 

Poniedziałek  28 października 2019r.

godz. 7.00       +Tadeusza Szymańskiego.

godz. 18.00     + Tadeusza Wójcika.

godz. 18.00     + Zdzisława Śniarskiego i ++ z rodziny.

Wtorek  29 października 2019r.

godz. 7.00     + Alinę Kozłowską (od ucz.pogrz.)

godz. 18.00   + Zdzisława, Anielę, Zygmunta, Marię, Franciszka Goździewskich .

godz. 18.00   + Jadwigę Czarnecką – od sąsiadów z bl. 8 kl. 3.

Środa  30 października 2019r.  (Adoracja Eucharystyczna)

godz. 7.00      + Jarosława Słomkę (od ucz.pogrz.) 

godz. 18.00    + Antoniego, Walentynę Chudzik, Bronisławę, Mariana Maj.

godz. 18.00    - Dzięk. – błag. w 1 rocz. ur. Daniela Dworaka – od rodziców..

Czwartek  31 października 2019r.

godz. 7.00      + Danutę Chomicką (od ucz.pogrz.).

godz. 18.00    + Janinę Wrzesień.

godz. 18.00    - O błog. Boże dla Wioletty Latosek.   

Piątek   1 listopada 2019r. Urocz. Wszystkich Świętych

godz. 7.00      + Melanię KORUS (greg. 1.)

godz. 9.00      + Franciszka Konopkę, Adama, Czesławę Baczewskich.  

godz. 10.30     + Jana, Bogumiłę, Jarosława Słomków.

godz. 12.00     + Danutę Chomicką (30 dzień po śm.), Jerzego, Łucję, Władysława  Czupryńskich, Bogdę Pająk, Krystynę Tarnowską.

godz. 18.00     + Józefa Giezka, Mariannę, Jana, Mieczysława, Tadeusza, Mariannę, Rozalię Pietrasików.

Sobota   2 listopada 2019r. Dzień Zaduszny

godz. 7.00      + Kazimierza, Jana, Helenę, Janinę, Stefanię Kopyt.

godz. 7.00      + Melanię KORUS (greg.2)

godz. 9.00      + Klementynę, Stanisława Zalewskich.

godz. 9.00      + Urszulę Kornaszewską – w rocz.ur.

godz. 18.00    + Teklę Rusinowską, Stanisława Utkowskiego, Zofię, Franciszka Lutek.

godz. 18.00    + Ryszarda Druszcz.

Odsłony: 429

Czytania na każdy dzień...