Ogłoszenia: 30.01.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 29 styczeń 2022

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła

30 stycznia 2022 r.

1. W środę, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Na nabożeństwa pierwszoczwartkowe i pierwszopiątkowe zapraszamy o godz. 17.30, a pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 7.00.

3. Z sakramentu pokuty możemy skorzystać codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 8.00.

4. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.

5. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i przelane na konto parafialne z przeznaczeniem na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą hojność.

6. Czytajmy prasę katolicką. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego warto zwrócić uwagę na artykuł odpowiadający na pytanie: „Czy można osiągnąć zbawienie poza Kościołem?”. Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa.

7. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym zimowe ferie życzymy dobrego odpoczynku oraz nabrania nowych sił fizycznych i duchowych do dalszej nauki i pracy nad sobą.

Odsłony: 253