Ogłoszenia: 26.12.2019

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: czwartek, 26 grudzień 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Św. Szczepana 26 grudnia 2019 r.

  1. Dzisiaj, w drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, obchodzimy święto Świętego Szczepana, jednego z siedmiu diakonów Kościoła jerozolimskiego, pierwszego męczennika. Dzieje Apostolskie określają go jako „pełnego łaski i mocy Ducha Świętego”. Zbudowani jego postawą starajmy się być w naszej codzienności prawdziwymi świadkami Chrystusa.
  2. Składane dziś na tacę w całej Polsce ofiary, za które składamy serdeczne podziękowania, będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i wydziałów teologicznych na polskich uniwersytetach.
  3. W naszej parafii rozpoczynamy doroczne odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolędę. Zechciejmy dobrze przygotować się do tej wizyty, przeżyć ją jak najowocniej. Skorzystajmy z okazji, aby porozmawiać o problemach nie tylko rodzinnych, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Plan kolędy jest następujący: TERMINARZ
  4. Raz jeszcze pragniemy życzyć wszystkim naszym Parafianom i ich Gościom głębokiego przeżycia tego czasu świętowania Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 1203