Kapłani

Kategoria: Informacje Parafialne Opublikowano: niedziela, 17 maj 2020 Drukuj E-mail

Proboszcz

Ks. Kan. Piotr Jaśkiewicz

  • święcenia kapłańskie 17.05.1986 r.
  • imieniny 29 czerwca

Wikariusz

Ks. mgr Karol Piłat

  • święcenia kapłańskie 26.05.2012 r.
  • imieniny 4 listopada

Rezydent

Ks. dr Sławomir Molendowski

  • święcenia kapłańskie 31.05.2003 r. 
  • imieniny 17 maja

Pomoc duszpasterska

Ks. Kan. prof. dr hab. Marek Tatar

  • święcenia kapłańskie 20.05.1989 r. 
  • imieniny 25 kwietnia

 

 

Proboszczowie:

  1. Ks. Kan. Maciej Pachnik (1983-1995)
  2. Ks. Kan. Ryszard Szczęśniak (1995-2012)
  3. Ks. Kan. Stanisław Sikorski (2012-2019)
  4. Ks. Kan. Piotr Jaśkiewicz (2019-.....)

Administratorzy:

  1. Ks. dr Sławomir Molendowski (2019)

Wikariusze:

  1. Ks. Adam Łukiewicz (1984)
  2. Ks. Andrzej Łukasiewicz (1984)
  3. Ks. Karol Adamczyk (1990)
  4. Ks. Janusz Wach (1990)
  5. Ks. Leszek Sokół (1992)
  6. Ks. Artur Kowalczyk (6 miesięcy)
  7. Ks. Zbigniew Cieślak (1995-2001)
  8. Ks. Stanisław Piękoś (1995-2001)
  9. Ks. Paweł Wołczyński (2001-2003)
  10. Ks. Władysław Mąkosa (2002-2005)
  11. Ks. Dariusz Pater (2003-2004)
  12. Ks. Piotr Sadza (2004-2010)
  13. Ks. Robert Kuropieska (2005) - 5 miesięcy
  14. Ks. Przemysław Chrzanowski (2010-2013)
  15. Ks. Sławomir Molendowski (2013-2016)
  16. Ks. Krzysztof Nowosielski (2016-2020)
  17. Ks. Karol Piłat (2020-....)

Duchowni pochodzący z naszej wspólnoty parafialnej:

  1. Ks. Edward Poniewierski (święcenia kapłańskie przyjął 3.06.1978 r.)
  2. Ks. Jan Adacha (święcenia kapłańskie przyjął 19.05.1985 r., zmarł 16.09.2014 r.)
  3. Ks. Tomasz Adacha (święcenia kapłańskie przyjął 20.08.1992 r.)
  4. Ks. Marek Senderowski (święcenia kapłańskie przyjął 14.06.1997 r.)
  5. Kl. Kacper Piotrowski-Stajniak
  6. Kl. Marcin Siwiec
Odsłony: 8621

Czytania na każdy dzień...