Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 10.04.2023

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 09 kwiecień 2023 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

Poniedziałek Wielkanocny

10 kwietnia 2023

1. Przeżywamy drugi dzień paschalnej radości, która rozciąga się na całą oktawę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Każdy dzień tego tygodnia ma rangę uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Przygotowując się do Niedzieli Miłosierdzia Bożego, od jutra zapraszamy na godz. 15.00 do świątyni by wspólnie modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

3. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Koncert Muzyki Sakralnej w wykonaniu Radomskiego Chóru Filharmonicznego pod dyr. Marii Wrzesińskiej oraz radomskich artystów. Koncert, który odbędzie się w naszym kościele rozpocznie się o godz. 16.30. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

4. Czytajmy prasę katolicką. W świątecznym wydaniu Gościa Niedzielnego pragnę zwrócić uwagę na teksty dotyczące zmartwychwstania Chrystusa i istoty Świąt Wielkanocnych oraz jak w dzisiejszym, zmienionym kulturowo świecie przeżywać fundamentalną prawdę naszej wiary.

5. Wszystkim Parafianom i Gościom świętującym w naszej wspólnocie te najważniejsze święta jeszcze raz życzymy obfitości Bożych darów i Jego łaski. Pięknych, radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech we wszystkich naszych działaniach towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.

Odsłony: 318

Czytania na każdy dzień...