Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 14.05.2023

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 13 maj 2023 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

14 maja 2023

1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać już uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. We wtorek, 16 maja, przypada święto kolejnego patrona Polski, świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Prośmy Boga, by ten święty Patron stał się dla nas orędownikiem w trudnym budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie.

3. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będą odmawiane na zakończenie nabożeństwa majowego.

4. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30, dzieci z naszej parafii będą przeżywać Rocznicę I Komunii Św. Serdecznie prosimy wiernych, którzy zwykle uczęszczają na Mszę świętą o tej godzinie, by w przyszłą niedzielę wybrali inną porę.

5. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy złożyli już swój dar na wykonanie mozaiki Chrystusa Nauczyciela w głównym ołtarzu naszego kościoła.

6. Polecamy dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m.in. o tym, że Kościół marzeń już istnieje, o pokucie, która decyduje o losach świata, i o przesłaniu św. Stanisława dla współczesnych Polaków.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Odsłony: 449

Czytania na każdy dzień...