Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 30.08.2020

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 30 sierpień 2020 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
XXII Niedziela Zwykła
30 sierpnia 2020 r.

  1. W najbliższy wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny w latach 1939-1945 na frontach i w obozach oraz o pomordowanych po zakończonej wojnie w więzieniach politycznych. Prośmy Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna.
  2. 1 września, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów, ich rodziców, nauczycieli i katechetów na Eucharystię o godz. 9.00, podczas której będziemy modlić się o światło i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź w naszym kościele jest codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną.
    Na nabożeństwa pierwszo-czwartkowe i pierwszo-piątkowe zapraszamy o godz. 17.30, a pierwszo-sobotnie po Mszy św. o godz. 7.00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 8.00.
  4. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.
  5. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m.in.: o potrzebie humanizowania medycyny, która zbyt często ogranicza się do karty choroby, recepty i zestawu zaleceń.
  6. W minionym tygodniu zostały przeprowadzone prace związane z montażem zabezpieczeń przeciwpożarowych w kościele. Zamontowany jest już hydrant oraz wstawione drzwi oddzielające część mieszkalną od kościoła oraz drzwi do kotłowni. Pozostało do podłączenia oświetlenie awaryjne kościoła. Wszystkich, którzy swoimi ofiarami wspierają tę inwestycję, obejmujemy wdzięcznym sercem i oddajemy w opiekę Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Odsłony: 994

Czytania na każdy dzień...