Ogłoszenia: 31.01.2021

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 30 styczeń 2021 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
IV Niedziela Zwykła
31 stycznia 2021 r.

  1. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Na nabożeństwa pierwszo-czwartkowe i pierwszo-piątkowe zapraszamy o godz. 17.30, a pierwszo-sobotnie po Mszy św. o godz. 7.00.
  3. Z sakramentu pokuty możemy skorzystać codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną. Do chorych udamy się w piątek od godz. 8.00.
  4. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami w sobotę (6 lutego) na Mszę św. o godz. 15.00, na której dzieci otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.
  5. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.
  6. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i przelane na konto parafialne z przeznaczeniem na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą hojność.
  7. Polecamy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Dla świata w którym wszystko musi być praktyczne są zagadką. Dlaczego tysiące kobiet i mężczyzn zamyka się i modli za kratami klasztorów klauzurowych?

 

Odsłony: 172

Czytania na każdy dzień...