Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 09.05.2021

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 09 maj 2021 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
VI Niedziela Wielkanocna
9 maja 2021 r.

  1. W szóstą niedzielę Wielkanocy, gromadzimy się wokół ołtarza, by misterium paschalne Chrystusa mogło przemieniać nasze życie. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać już uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będą odmawiane na zakończenie nabożeństwa majowego.
  3. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00, dzieci z naszej parafii będą przeżywać Rocznicę I Komunii Św. Serdecznie prosimy wiernych, którzy zwykle uczęszczają na Mszę świętą o godz. 12.00, by w przyszłą niedzielę wybrali inną porę. Spowiedź dzieci rocznicowych w piątek o godz. 15.30.
  4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą tacę, które przeznaczymy na ujednolicenie ołtarza i ambonki oraz wykonanie nowej chrzcielnicy. Ołtarz i ambonka będą obłożone marmurem. Z tego samego materiału będzie również wykonana chrzcielnica. Projekty już zostały przekazane do realizacji w zakładzie kamieniarskim. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie ołtarz i ambonka zostaną wykonane do końca maja.
  5. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: znajdziemy bardzo praktyczny dodatek – Litanię Loretańską do NMP z nowymi wezwaniami. Warto też przeczytać między innymi o tym, jak ważni dla wspólnoty Kościoła są seniorzy.

Odsłony: 556

Czytania na każdy dzień...