Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 13.02.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 12 luty 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła

13 lutego 2022 r.

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę (20 lutego) na Mszę św. o godz. 10.30, na której dzieci otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą tacę oraz przelane na konto parafialne, które przeznaczymy na opłacenie rachunków za gaz.

5. Caritas Diecezji Radomskiej, zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Pozyskane środki wspierają placówki Caritas, ale też indywidualne osoby,
które dźwigają krzyż cierpienia i choroby. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotkach.

6. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”, a na niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Cena „Gościa” z płytą nie ulega zmianie i wynosi 8 zł.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.

Odsłony: 198

Czytania na każdy dzień...