Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 20.02.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 19 luty 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

VII Niedziela Zwykła

20 lutego 2022 r.

1. Dziś siódma niedziela zwykła w roku liturgicznym. Modlimy się wraz z całym Kościołem, abyśmy spełniali słowem i czynem to, co podoba się Bogu. Niech sprawowanie tajemnicy paschalnej Jezusa Chrystusa będzie doświadczeniem zbawczej mocy Boga i umocnieniem na trud kolejnego tygodnia.

2. We wtorek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi w Kościele. 

3. Wszystkich, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże z liturgii najbliższej niedzieli, zapraszamy na spotkania Grupy Biblijnej, które odbywają się w każdy czwartek w sali parafialnej o godz. 18.30. 

4. W przyszłą niedzielę, 27 lutego, na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy, by w tej Eucharystii uczestniczyli również rodzice kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.

5. Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdziemy m.in. list papieża Benedykta XVI stanowiący odpowiedź na stawiane mu zarzuty i artykuł wyjaśniający sprawę.

6. Na zakończenie Mszy świętej odśpiewamy Suplikacje z prośbą o pokój na Ukrainie.

Odsłony: 195

Czytania na każdy dzień...