Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 12.02.2023

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 11 luty 2023 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła

12 lutego 2023

1. Komunikat Ks. Bp. Ordynariusza Marka Solarczyka: W ostatnich dniach dotarła do nas wiadomość o trzęsieniu ziemi, które miało miejsce na terenie Turcji i Syrii. Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, proszę o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie, a także za tych, którzy z ogromnym poświęceniem pospieszyli im na ratunek. Jednocześnie proszę, aby w najbliższą niedzielę, tj. 12 lutego, po każdej Mszy Świętej, były zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym. Zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska.

2. W przyszłą niedzielę, 19 lutego, rozpocznie się 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nieszczęściem oraz ich rodziny, które z powodu pijaństwa swoich bliskich autentycznie cierpią.

3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą tacę oraz przelane na konto parafialne, które przeznaczymy na sfinansowanie nowo zakupionych kropielnic.

4. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym zimowe ferie życzymy dobrego odpoczynku oraz nabrania nowych sił fizycznych i duchowych do dalszej nauki i pracy nad sobą.

5. Czytajmy prasę katolicką. Z dzisiejszego numeru Gościa Niedzielnego można dowiedzieć się m.in., dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych oraz jak rozmawiać z dziećmi, które chcą wypisać się z religii.

Odsłony: 115

Czytania na każdy dzień...