Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 16.06.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 15 czerwiec 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024

1. Gościmy dziś w naszej wspólnocie ks. Mirosława Bujaka - misjonarza z Kamerunu. Dziękujemy ks. Mirosławowi za Słowo Boże i świadectwo niełatwej pracy na misjach. Przed wyjściem z kościoła można, dobrowolną ofiarą, wesprzeć działania naszego misjonarza i wspólnotę, w której posługuje.

2. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 21 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 8.00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

Już dziś wszystkim nauczycielom, wychowawcom i katechetom pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Niech Chrystus Nauczyciel wynagrodzi poświęcenie i zaangażowanie w dziele wychowywania młodego pokolenia Polaków.

3. 25 czerwca, o godz. 8.00 w katedrze radomskiej, rozpocznie się kolejna piesza pielgrzymka z naszej diecezji w intencji trzeźwości. Pielgrzymka zakończy się 30 czerwca Mszą Świętą w Niepokalanowie o godz. 13.00. Zapisy w dniu wyjścia pielgrzymki od godz. 7.00 przed katedrą.

4. Zachęcamy do nabycia nie tylko Gościa Niedzielnego, ale również Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

Odsłony: 148

Czytania na każdy dzień...