Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 10.11.2019

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 10 listopad 2019 Drukuj E-mail

  1. Przeżywamy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach będziemy mogli wesprzeć materialnie ofiarą do puszek potrzebujących pomocy - prześladowanych  chrześcijan w Sudanie Południowym.
  2. W poniedziałek, 11 listopada, przypada narodowe Święto Niepodległości. Chcemy szczególnie pamiętać o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. 
  3. W Radomiu główne obchody 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości rozpoczną się w Katedrze Radomskiej Mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. Zachęcamy do wywieszenia w tym dniu Flagi narodowej oraz odśpiewania w południe Hymnu polskiego.
  4. W przyszłą Niedzielę – 17 listopada, zapraszamy na Jubileuszowy Koncert Zespołu Religijnego Signum. Koncert z okazji już 15 lat istnienia i działalności, odbędzie się o godz. 16.00 w naszym kościele parafialnym. Zespół wystąpi w pełnym składzie: grupa dziecięca, młodzieżowa oraz Signum Plus. Zapraszamy do wspólnej modlitwy poprzez śpiew.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Odsłony: 1817

Czytania na każdy dzień...