Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 17.11.2019

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 17 listopad 2019 Drukuj E-mail

  1. Dziś obchodzimy w całym Kościele III Światowy Dzień Ubogich. Papież Franciszek w swoim Orędziu na ten Dzień przypomina nam, że otwarcie na ubogich, to papierek lakmusowy naszej wiary. Zachęcamy do lektury całego Orędzia papieża i zweryfikowania swojej postawy wobec ubogich.
  2. Z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym do puszek zebraliśmy 1740zł. dla potrzebujących pomocy - prześladowanych  chrześcijan w Sudanie Południowym.
  3. W przyszłą Niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę o godz. 18.00. Po Mszy comiesięczne spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Dziś na godz. 16.00 zapraszamy do naszego kościoła na Jubileuszowy Koncert Zespołu Religijnego Signum - z okazji już 15 lat istnienia i działalności. Zespół wystąpi w pełnym składzie: grupa dziecięca, młodzieżowa oraz Signum Plus. W czasie koncertu będziemy mogli również wesprzeć datkami działalność zespołu oraz nabyć płytę z kolędami. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia i modlitwy poprzez śpiew!
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym, między innymi, wywiad z Abby Johnson, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-life. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano głośny film „Nieplanowane”, który możemy obejrzeć w tych dniach w kinach.
Odsłony: 1745

Czytania na każdy dzień...