Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 22.12.2019

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 22 grudzień 2019 Drukuj E-mail

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela 22 grudnia 2019 r. 
IV Niedziela Adwentu

 1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Nadchodzące święta przeżywajmy z głęboką nadzieją na nowe Boże Narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.
 2. Ostatnie Roraty we wtorek o godz. 7.00. W związku z Wigilią we wtorek nie będzie Mszy św. popołudniowej.
 3. Zasiadając do wigilijnej wieczerzy pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.
 4. Msza Święta pasterska zostanie odprawiona o godz. 24.00. Pół godziny wcześniej zapraszamy na Wieczór Kolęd w wykonaniu Zespołu SIGNUM. Ofiary z Pasterki będą przeznaczone na Fundusz Ochrony Życia.
 5. Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia oraz w drugi dzień świąt będą sprawowane według porządku niedzielnego.
 6. Paniom z Żywego Różańca składamy serdeczne podziękowanie za rozprowadzanie opłatków i świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które jeszcze dziś możemy nabyć w bocznej nawie kościoła.
 7. Polecamy prasę katolicką. 98 świątecznych stron i obrazek z modlitwą przy wigilijnym stole - specjalne wydanie Gościa Niedzielnego w powiększonej dwutygodniowej odsłonie. W związku z tym cena wynosi 10 zł.
 8. Wizytę duszpasterską planujemy rozpocząć od najbliższego piątku (27 grudnia). W czasie trwania kolędy sprawy kancelaryjne będą załatwiane tylko po Mszy św. wieczornej. Program wizyty na najbliższe dni przedstawia się następująco: w piątek (27 grudnia) od godz. 9.00 ul. Cicha 2/4, a w sobotę (28 grudnia) od godz. 9.00 ul. Cicha 8/10.
 9. Katolicki Uniwersytet Lubelski uruchamia bezpłatne studia licencjackie i magisterskie na kierunku pielęgniarstwo. Studia rozpoczną się w lutym 2020 r. Więcej informacji na stronie internetowej uniwersytetu. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Nadchodzące święta przeżywajmy z głęboką nadzieją na nowe Boże Narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.

   

Odsłony: 1490

Czytania na każdy dzień...