Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 25.12.2019

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: wtorek, 24 grudzień 2019 Drukuj E-mail

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Boże Narodzenie 25.12.2019 r.

  1. W ten święty dzień Bożego Narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Sprawując tę uroczystą liturgię, pragniemy i my choć odrobinę przybliżyć się do Pana Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas. 
  2. Jutro, w drugi dzień świąt Msze Święte jak w każdą niedzielę. Taca tradycyjnie tego dnia jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W niedzielę, 29 grudnia, przypada święto Świętej Rodziny Nazaretańskiej: Jezusa, Maryi i Józefa. Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny będziemy prosili o świętość i pokój w naszych rodzinach, by każda rodzina z naszej wspólnoty parafialnej była prawdziwie Domowym Kościołem.
  4. Serdecznie dziękujemy młodzieży i dorosłym za pomoc w świątecznym wystroju naszej świątyni.
  5. W najbliższy piątek w naszej parafii rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi. Niech będzie to okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na potrzeby naszej parafii. W czasie trwania kolędy sprawy kancelaryjne będą załatwiane po porannej lub wieczornej Mszy świętej. Program wizyty na najbliższe dni przedstawia się następująco: w piątek (27 grudnia) od godz. 9.00 ul. Cicha 2/4, a w sobotę (28 grudnia) od godz. 9.00 ul. Cicha 8/10. TERMINARZ 
  6. W błogosławiony czas Bożego Narodzenia proszę przyjąć najlepsze życzenia. Życzę z całego serca Drogim Parafianom i wszystkim Gościom Bożej radości, miłości i pokoju płynących od Bożej Dzieciny.
    Niech spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca. Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Boży Syn.
Odsłony: 1820

Czytania na każdy dzień...