Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 29.12.2019

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 29 grudzień 2019 Drukuj E-mail

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela 29 grudnia 2019 r. 

  1. Dzisiejsza, ostatnia niedziela 2019 roku, jest świętem Świętej Rodziny Nazaretańskiej. Ona jest wzorem dla naszych rodzin. Prośmy Pana Boga, aby w tych niełatwych czasach i mimo zagrożeń nasze rodziny stawały się prawdziwym domowym Kościołem.
  2. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 17.30, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
  3. W środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to tzw. święto nakazane, czyli obowiązuje nas uczestnictwo w świątecznej Eucharystii. Msze św. będą sprawowane już wg. porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Z racji wizyty duszpasterskiej do chorych z posługą duszpasterską udamy się w miesiącu lutym.
  5. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pamiętajmy, że chrześcijanin przyjmujący kapłana daje świadectwo swojej przynależności do Kościoła. Przeżywajmy odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Program kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i dostępny na stronie internetowej parafii. Plan kolędy na ten tydzień jest następujący: TERMINARZ.
Odsłony: 1179

Czytania na każdy dzień...