Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 20.12.2020

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 19 grudzień 2020 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
IV Niedziela Adwentu
20 grudnia 2020 r.

  1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Nadchodzące święta przeżywajmy z głęboką nadzieją na nowe Boże Narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.
  2. Ostatnie Roraty w czwartek o godz. 7.00. W związku z Wigilią w czwartek nie będzie Mszy św. popołudniowej.
  3. Zasiadając do wigilijnej wieczerzy pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.
  4. Mszy Świętej pasterskiej o godz. 24.00 w naszym kościele będzie przewodniczył ks. Bp. Piotr Turzyński. Kwadrans przed Pasterką zapraszamy na Wieczór Kolęd w wykonaniu Zespołu SIGNUM.
  5. Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia oraz w drugi dzień świąt będą sprawowane według porządku niedzielnego.
  6. Paniom z Żywego Różańca składamy serdeczne podziękowanie za rozprowadzanie opłatków i świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które jeszcze dziś możemy nabyć w bocznej nawie kościoła.
  7. Polecamy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: dodatek specjalny: modlitwy na rozpoczęcie wieczerzy wigilijnej.
  8. W tym roku, ze względu na pandemię, Święta Bożego Narodzenia przeżyjemy w dużej mierze inaczej niż w latach poprzednich. Ograniczenia nie pozwalają nam jak dawniej z uszanowaniem Tradycji Kościoła uczestniczyć w praktykach religijnych. Pandemia i zapowiedziana narodowa kwarantanna sprawia również, że nie będziemy mieli możliwości odwiedzić Was w waszych domach w ramach tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. W tej sytuacji, będziemy zapraszać mieszkańców konkretnych ulic do naszej parafialnej świątyni, by w czasie wieczornej Mszy św. i nabożeństwa eucharystycznego prosić o Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej parafii. Program naszych spotkań podamy w przyszłą niedzielę.

Odsłony: 929

Czytania na każdy dzień...