Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 25.12.2020

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: czwartek, 24 grudzień 2020 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
Boże Narodzenie
25 grudnia 2020 r.

  1. Dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Niechaj radość z narodzenia Pana trwa w naszych sercach jak najdłużej. Niech rozpromienia nasze oblicza w czasie rodzinnych spotkań i daje nam nadzieję na przyszłość.
  2. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte według porządku niedzielnego. Taca zostanie przeznaczona na KUL.
  3. W niedzielę, 27 grudnia, przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.
  4. Serdecznie dziękujemy młodzieży i dorosłym za pomoc w świątecznym wystroju naszej świątyni.
  5. W tym roku, ze względu na pandemię, Święta Bożego Narodzenia przeżyjemy w dużej mierze inaczej niż w latach poprzednich. Pandemia i zapowiedziana narodowa kwarantanna sprawia również, że nie będziemy mieli możliwości odwiedzić Was w waszych domach w ramach tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. W tej sytuacji, będziemy zapraszać mieszkańców konkretnych ulic do naszej parafialnej świątyni, by w czasie wieczornej Mszy św. i nabożeństwa przy żłóbku prosić o Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej parafii. Program naszych spotkań podamy w najbliższą niedzielę.
  6. W błogosławiony czas Bożego Narodzenia proszę przyjąć najlepsze życzenia. Wraz z całą kapłańską wspólnotą życzę z całego serca Drogim Parafianom i wszystkim Gościom, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro.
    Niech spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia nas swoją łaską i każdemu obficie udziela swego błogosławieństwa. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
Odsłony: 994

Czytania na każdy dzień...