Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 21.02.2021

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 20 luty 2021 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
I Niedziela Wielkiego Postu
21 lutego 2021 r.

  1. Rozpoczęty w Środę Popielcową Wielki Post jest kolejną szansą zgłębiania Bożej miłości do nas. Odkrywajmy tę miłość uczestnicząc w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwo Drogi krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30 dla dzieci, dla dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.30.
  2. Przypominamy, że za udział w powyższych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zyskany odpust można ofiarować za siebie lub na sposób pomocy za jedną duszę w czyśćcu cierpiącą.
  3. Jutro, 22 lutego przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, które jest okazją do wyrażenia czci Świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy. W naszych modlitwach pamiętajmy o papieżu Franciszku wspierając jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom.
  4. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji po każdej Mszy Świętej.
  5. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: początek rekolekcji wielkopostnych pod hasłem: „Któryś za nas cierpiał". Zachęcamy do przeżycia Wielkiego Postu z „Gościem" – w następnych numerach kolejne rekolekcyjne nauki.

 

 

Odsłony: 550

Czytania na każdy dzień...