Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 13.05.2021

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: poniedziałek, 14 czerwiec 2021 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
XI Niedziela Zwykła
13 czerwca 2021 r.

  1. DEKRET: W związku ze zmniejszonym stanem epidemii oraz znoszonymi restrykcjami sanitarnymi, z dniem 20 czerwca 2021 roku cofam dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej udzieloną w dniu 15 stycznia br.
    X Marek Solarczyk
    Biskup Radomski
  2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Przychodząc na niedzielną Eucharystię zwróćmy uwagę, aby nasza postawa w czasie pobytu w świątyni - zwłaszcza odpowiedni strój - wyrażały należną cześć dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  4. Informujemy, że można zamawiać intencje mszalne na rok przyszły. Jeśli chcemy zamówić Mszę św. w terminie dla nas odpowiednim - warto zrobić to wcześniej.
  5. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które przeznaczymy na nowe oświetlenie prezbiterium, które już zostało zamontowane. Wszystkim ofiarodawcom, również tym, którzy wspierają naszą parafię wpłatami na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: polecamy opowieść o kobiecie, której numer obozowy z Auschwitz ucałował papież Franciszek, a także reportaż o krakowskiej bazylice jezuitów, gdzie przed stu laty dokonano aktu ofiarowania Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

 

 

 

 

Odsłony: 834

Czytania na każdy dzień...