Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 27.06.2021

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: czwartek, 15 lipiec 2021 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie
XIII Niedziela Zwykła
27 czerwca 2021 r. 

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania za popełniane grzechy, zwłaszcza że miesiąc lipiec poświęcony jest czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa. 

2. We wtorek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zgodnie z uchwałą Episkopatu Polski Uroczystość tę obchodzimy jako „święto papieskie”. Polecajmy szczególnie w tym dniu intencje Ojca Świętego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobotę miesiąca. Na nabożeństwo pierwszoczwartkowe i pierwszopiątkowe zapraszamy o godz. 17.30, a pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 7.00. Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną, a w piątek dodatkowo od 17.00 do 17.30. W związku z okresem wakacyjnym chorych z posługą duszpasterską odwiedzimy we wrześniu.

4. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.

5. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: historia relikwii świętych Piotra i Pawła, a także początek cyklu wakacyjnego – o miejscach, w których polscy święci i błogosławieni odchodzili do nieba.

6. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

 

 

 

Odsłony: 801

Czytania na każdy dzień...