Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 19.09.2021

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 18 wrzesień 2021 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła

19 września 2021 r.

1. Trwa rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy, aby poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego, dla umacniania swojej komunii z Bogiem. Jest wiele propozycji, choćby działające u nas wspólnoty jak Liturgiczna Służba Ołtarza, Zespół SIGNUM czy KSM. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

2. W czwartek, 23 września, w liturgii wspominamy św. O. Pio wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszej świątyni codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną.

3. 26 września już po raz dziewiąty ulicami naszego miasta przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Wydarzenie to zostanie poprzedzone Tygodniem Rodziny, który rozpocznie się w poniedziałek 20 września. Szczegółowy program Tygodnia wywieszony jest w gablocie ogłoszeń.

4. W przyszłą niedzielę, 26 września, ofiary złożone na tacę, będą przeznaczone na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas w naszej diecezji.

5. W sobotę, 2 października, odbędzie się Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.

6. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: między innymi artykuł o aktualnych także dziś objawieniach Matki Bożej w La Salette.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Odsłony: 448

Czytania na każdy dzień...