Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 13.03.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 12 marzec 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu

13 marca 2022

1. Druga niedziela Wlk. Postu to niedziela misyjna. Naszą modlitwą i jałmużną, składaną do puszek po Mszy św., wspieramy Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Za każdą modlitwę i ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Dziś o godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30.

3. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które pomagają zgłębiać Słowo Boże niedzielnej Eucharystii. Spotkania odbywają się w każdy czwartek, po Mszy św. wieczorowej w sali obok kancelarii.

4. W sobotę, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do wspólnej modlitwy, aby przez wstawiennictwo Oblubieńca Maryi wypraszać Bożą pomoc dla Kościoła, naszych rodzin oraz prosić o łaskę dobrej śmierci dla wszystkich konających.

5. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i przelane na konto parafialne, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

6. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy szczególnie historie przybywających do Polski uchodźców z Ukrainy i świadectwa przyjmujących ich Polaków. A w wielkopostnym cyklu – o grzechu chciwości.

Odsłony: 210

Czytania na każdy dzień...