Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 22.05.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 21 maj 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

22 maja 2022 r.

1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać już uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Jutro początek Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przez trzy kolejne dni będziemy prosili o obfite plony, błogosławieństwo Boże i szacunek dla pracujących na roli, a także o to, aby nigdzie na świecie nie brakowało ludziom podstawowych środków do życia.

3. W czwartek, 26 maja, zapraszamy wszystkich do modlitwy w Dniu Matki. Żyjącym mamom chcemy wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.

4. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będą odmawiane na zakończenie nabożeństwa majowego.

5. W sobotę, 28 maja, o godzinie 10.00, w radomskiej Katedrze 4 diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. Wszystkich kandydatów do święceń, przez pośrednictwo Matki Kapłanów, zawierzamy Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.

6. 4 czerwca odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Różańcowej na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce nie tylko członków Rodziny Różańcowej ale wszystkich czcicieli MB Jasnogórskiej. Zapisy na pielgrzymkę do czwartku w kancelarii.

7. Polecamy dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego, w którym warto zapoznać się m.in. z historią beatyfikowanej dzisiaj założycielki Żywego Różańca Pauliny Jaricot oraz przeczytać o tym, czy i dlaczego Rosjanie ślepo wierzą Putinowi.

8. Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na 10. już Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się dziś o godz. 16.00 przy kościele Farnym. Finałem Marszu będzie festyn rodzinny na Placu Corazziego przed Urzędem Miejskim.

Odsłony: 546

Czytania na każdy dzień...