Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 26.06.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 25 czerwiec 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła

26 czerwca 2022

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania za popełniane grzechy, zwłaszcza że miesiąc lipiec poświęcony jest czci Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa.

2. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zgodnie z uchwałą Episkopatu Polski Uroczystość tę obchodzimy jako „święto papieskie”. Polecajmy szczególnie w tym dniu intencje Ojca Świętego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Na nabożeństwo pierwszopiątkowe zapraszamy o godz. 17.30, a pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 7.00. Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną. W związku z okresem wakacyjnym chorych z posługą duszpasterską odwiedzimy we wrześniu.

4. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym przeczytamy między innymi o tym, jakiego duszpasterstwa potrzebują polskie rodziny, dlaczego nie należy odbierać zakonom możliwości prowadzenia Domów Pomocy Społecznej oraz jakie lektury warto zabrać na wakacje.

6. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

Odsłony: 335

Czytania na każdy dzień...