Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 7.08.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 06 sierpień 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XIX Niedziela Zwykła

7 sierpnia 2022

1. Na początku miesiąca trzeźwości narodowej postarajmy się pozytywnie odpowiedzieć na apel biskupów polskich, wzywający nas do abstynencji.

2. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i wspierania osobistą modlitwą i cierpieniem pielgrzymujących do różnych sanktuariów maryjnych, szczególnie na Jasną Górę.  

3. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na wymianę okien i malowanie pomieszczeń wikariatu. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Dziś pierwsza niedziela sierpnia. O godz. 17.30 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. 

5. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym znajdziemy między innymi odpowiedź na dość zaskakujące pytanie: czy Kościół katolicki zabraniał indywidualnego czytania Pisma Świętego?, oraz o siostrze Jadwidze, która miała być artystką, była żołnierzem elitarnej formacji, a ostatecznie została szczęśliwą zakonnicą.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

Odsłony: 270

Czytania na każdy dzień...