Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 28.08.2022

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 27 sierpień 2022 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela Zwykła

28 sierpnia 2022

1. W imieniu całej wspólnoty parafialnej serdecznie witam ks. Wojciecha Prawdę naszego nowego wikariusza i na progu Jego posługiwania w naszej wspólnocie życzymy, by w tej posłudze towarzyszyło Mu Boże błogosławieństwo, nasza modlitwa i serdeczna życzliwość.

2. W czwartek, 1 września, rozpocznie się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 8.00 pragniemy wypraszać pomoc Maryi, Stolicy Mądrości, dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia. Błogosławieństwo przyborów szkolnych dla uczniów klas pierwszych odbędzie się w niedzielę, 4 września, podczas Mszy Świętej o 10.30. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź w naszym kościele jest codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną.

Na nabożeństwa pierwszoczwartkowe i pierwszopiątkowe zapraszamy o g. 17.30, a pierwszosobotnie po Mszy św. o g. 7.00. Do chorych udamy się w piątek od g. 8.00.

4. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.

5. W dalszym ciągu poszukujemy osoby, która podejmie się posługi w zakrystii. Jeśli są osoby chętne bardzo proszę o kontakt.

6. Czytajmy prasę katolicką. Dziś w Gościu Niedzielnym między innymi o tym, jak patrzeć na cudowny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, żeby zobaczyć to, co na nim jest najważniejsze, oraz o tym, dlaczego modlimy się przed obrazami i figurami Jezusa, Maryi czy świętych.

7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich łaską czystego serca.

Odsłony: 591

Czytania na każdy dzień...