Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 6.08.2023

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 05 sierpień 2023 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

Święto Przemienienia Pańskiego

6 sierpnia 2023

1. Na początku miesiąca trzeźwości narodowej postarajmy się pozytywnie odpowiedzieć na apel biskupów polskich, wzywający nas do abstynencji.

2. Tradycyjnie 6 sierpnia wyrusza Radomska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i wspierania osobistą modlitwą i cierpieniem pielgrzymujących do naszego Narodowego Sanktuarium.

3. Dziś pierwsza niedziela sierpnia. O godz. 17.30 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

4. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na wykonanie mozaiki Chrystusa Nauczyciela. Mozaika ma być wotum wdzięczności za 35 lat naszej parafii. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego można przeczytać m.in. o przyczynach nasilających się ataków na chrześcijan w Ziemi Świętej, o współczesnych eremitach oraz o tym, jak działa błogosławieństwo.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Pani Jasnogórskiej.

Odsłony: 360

Czytania na każdy dzień...