Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 27.08.2023

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 26 sierpień 2023 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela Zwykła

27 sierpnia 2023

1. To już ostatni tydzień wakacyjnego odpoczynku. W tym roku nowy rok szkolny rozpocznie się w poniedziałek, 4 września. Już dziś zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na specjalną Mszę Świętą w dniu 4 września, o godz. 8.00, podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów, na czas umacniania wiary, budowania naszej przyjaźni z Panem Bogiem i z bliźnimi.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Spowiedź w naszym kościele jest codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną.

Na nabożeństwa pierwszopiątkowe zapraszamy o g. 17.30, a pierwszosobotnie po Mszy św. o g. 7.00. Do chorych udamy się w piątek od g. 8.00.

3. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 7.00 i zmianę tajemnic różańcowych o 17.30.

4. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym na zakończenie miesiąca trzeźwości piszemy o znaczeniu duchowości w procesie wyprowadzania ludzi z uzależnień. Polecamy także osobiste świadectwa dziennikarzy tygodnika o tym, jakie znaczenie dla ich życia ma ikona Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w powodzi na Słowenii.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich łaską czystego serca.

Odsłony: 325

Czytania na każdy dzień...