Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 4.2.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 03 luty 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Zwykła

4 lutego 2024

1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. Tylko z Nim jesteśmy w stanie pokonać nasze słabości i znaleźć lekarstwo na każdą duchową chorobę.

2. W niedzielę, 11 lutego, przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia postawy wrażliwości i czynnego działania wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni na świąteczną Eucharystię.

3. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę zostaną przeznaczone na funkcjonowanie parafii i utrzymanie świątyni. Za każdy gest serca już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Za tydzień – przed Środą Popielcową – ukaże się ósmy numer Gościa Extra, a w nim m.in.: o sensie wielkopostnych umartwień; dlaczego warto zabierać dzieci na Drogę Krzyżową oraz pięć modlitw na Wielki Post.

5. Członków Żywego Różańca zapraszamy dziś na spotkanie i zmianę tajemnic różańcowych o godz. 17.30.

Odsłony: 338

Czytania na każdy dzień...