Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 19.01.2020

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 18 styczeń 2020 Drukuj E-mail

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2020 r. 

  1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
    Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na rzecz diecezjalnych środków społecznego przekazu.
  2. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  3. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy, by w tej Eucharystii uczestniczyli również rodzice kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, środę i piątek w godz. od 16.30 do 17.30.
  5. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m.in.: skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu. Pozostało jeszcze kilka egzemplarzy kalendarza na 2020 rok. Zachęcamy do nabycia.
Odsłony: 1634

Czytania na każdy dzień...